Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 12 травня 2026 — Запорізька обласна філармонія

Шановний Юрію Олексійовичу!

Колектив Запорізької обласної філармонії та академічного симфонічного оркестру щиро вітають Вас із величним Днем народження!

Ваше ім’я – яскрава сторінка в історії українського музичного мистецтва. Як знаний диригент, педагог, наставник, людина високої культури й безмежної відданості музиці, Ви присвятили своє життя служінню мистецтву, виховали кілька поколінь музикантів і залишили глибокий слід у серцях колег, учнів та слухачів.

Для Запорізької обласної філармонії Ви легендарна постать і ми маємо честь згадувати Вас як засновника симфонічного оркестру. Ви були першим художнім керівником та головним диригентом новоствореного оркестру і саме Ваш талант, вимогливість, тонке відчуття стилю та глибина музичного мислення надихнули оркестр на подальші творчі звершення й яскраві мистецькі події. Ваш диригентський жест завжди ніс у собі енергію, мудрість і шляхетність. А музика у Вашому прочитанні звучала переконливо, масштабно і щиро. Так, як звучить справжнє мистецтво!

У день Вашого народження щиро дякуємо за неоцінений внесок у розвиток філармонійного мистецтва Запоріжжя та симфонічного зокрема. Бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного тепла, любові рідних і вдячності учнів та шанувальників. Нехай музика й надалі буде джерелом радості, сили та натхнення, а кожен день приносить світло добрих спогадів і нових зустрічей.

Многая літа у мирі та при здоровї!

 

За дорученням колективу,

з глибокою повагою

в.о. генерального директора,

заслужений працівник

культури України                                     Ірина КОНАРЕВА

 

Колектив академічного

симфонічного оркестру

 

12 травня 2026 року

м. Запоріжжя

Опубліковано в Новини