Афіша

П'ятниця
10
липня
18:00

   Тільки один день і тільки для Вас!     10 липня академічний симфонічний оркестр під керуванням народного артиста України В'ячеслава Реді презентує визнаний хіт світової балетної та симфонічної скарбниці - найвідомішу “ Кармен-сюіту”!    Вже багато років загадковий та фатальний образ Кармен не сходить зі сцен провідних музичних театрів. Вона- вражає, хвилює, полонить та бентежить.    Неперевершена музика двох великих композиторів Ж.Бізе-Р.Щедріна, занурить  у яскравий світ палаючої іспанської пристрасті.
П'ятниця
17
липня
18:00

 З самого початку зародження кінематографу музика та кіно нерозривно пов’язані між собою. Саме музика створює настрій кінокартини,  насичує її красою, пробуджує людські почуття, додає живого подиху та підкорює серця глядачів. Музика підкреслює емоційний стан фільму, наповнює сюжет додатковими фарбами, а іноді, відіграє головну роль!    Концертна програма академічного симфонічного оркестру складається з відомих шедеврів кіномузики та саундтреків. Пропонуємо насолодитися музикою кіно: "Мій лагідний та ніжний звір", "Тілоохоронець", "Шербурзькі парасольки","Службовий роман", "Список Шиндлера", "Рожева пантера", "Циган", "Іграшка", "Пірати Карибського моря" та багато інших.   Ціна квитка від 100 грн   Квитки продаються в касах філармонії та білетної агенції musin.zp.ua      …
Неділя
06
вересня
12:00

МАЛЕНЬКИЙ МУК Музична казка для дітей    Музична казка про пригоди життєрадісного героя східних історій – Маленького Мука.       Захопллюча історія про всеперемагаючу силу дружби і добра поєднується з елементами джазу, ритмікою східних пісень і танців та пізнавальним сюжетом.       Юні глядачі дізнаються, що таке оперета та яку роль в цьому музичному жанрі відіграє МУЗИКА.    Веселі пісні та оригінальні музичні замальовки створять чудову казкову атмосферу, подарують дітлахам позитивні емоції і змістовне дозвілля.