В черговий раз колектив Філармонії долучився до донорського руху в Запорізькому обласному центрі служби крові. Вже не перший рік співробітники на постійній основі поповнюють запаси компонентів крові, усвідомлюючи їхню важливість для поранених військових і пацієнтів медичних закладів.
Надалі обов'язково продовжуватимемо брати участь у таких ініціативах і запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до донорства, адже навіть один вчинок здатен подарувати комусь надію та майбутнє.