З нагоди Дня журналіста керівник Запорізької обласної філармонії, заслужений працівник культури України Ірина Конарева нагородила грамотою Запорізьку обласну організацію Національної спілки журналістів України та її голову, заслуженого журналіста України Наталію Кузьменко.
Відзнаку вручено за багаторічне надійне партнерство, потужну медійну підтримку культурних ініціатив закладу, популяризацію філармонійного мистецтва та невичерпний творчий ентузіазм. Під час зустрічі, в якій також взяли участь перша секретар ЗОО НСЖУ Валентина Манжура та директор-розпорядник філармонії, заслужений працівник культури України Тетяна Тіліс, підбили підсумки спільної роботи та обговорили нові проєкти майбутнього концертного сезону в рамках Меморандуму про спільну творчу співпрацю.
Щиро дякуємо журналістській спільноті за підтримку, професіоналізм і оперативність висвітлення заходів. У непростий для країни час сила слова та мистецтва допомагає об’єднувати людей, зміцнює віру й наближає нашу Перемогу.
Пишаємося партнерами!