П'ятниця
15
травня

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї!

Сім’я – найдорожче, що є в житті, і найбільше щастя, яке людина може створити сама. Українці завжди шанували свій рід – від батька до сина передаючи духовні цінності, розуміння єдності поколінь та культуру взаємовідносин.

Особливу міць родинних зв’язків кожен відчуває на собі у нелегкий воєнний час, адже сім’я – це оберіг, моральна опора, надійний тил та безмежна любов. Підтримка найрідніших надає сили впоратися з труднощами, допомагає пережити важкі ситуації та надихає на боротьбу з ворогом.

Бажаємо кожній українській сім’ї єднання, добробуту, продовження роду та довгоочікуваної Перемоги.

Бережіть одне одного, живіть в гармонії та головне – під мирним небом України!

За дорученням колективу,

з повагою

в.о. генерального директора,

заслужений працівник

культури України                                                      Ірина КОНАРЕВА