Четвер
23
квітня

40 ВЕСЕН ПОТОМУ: ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ, ЩО СТАВ ПАМ’ЯТТЮ

З нагоди 40-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції артисти Запорізької обласної філармонії презентували учням і педагогам Запорізького класичного ліцею програму «Мовчання весни».

Концерт став вшануванням пам’яті та нагодою глибше осмислити масштаб трагедії й ціну людського подвигу. У залі панували щирі емоції, повага і шана тим, хто став щитом між життям і смертю, проявивши мужність, гідну вічної пам’яті.

Висловлюємо вдячність ліквідаторам, завдяки самопожертві яких маємо змогу жити й творити. Цей подвиг назавжди залишиться прикладом відваги, сили духу та відповідальності перед майбутніми поколіннями.

Директор Запорізького класичного ліцею Марія Гончаренко подякувала артистам Філармонії за змістовну програму та можливість долучити учнів до живого мистецького діалогу, сповненого глибокого історичного й гуманістичного змісту.

Захід став важливим етапом у вихованні еліти нації, збереження історичної пам’яті та усвідомлення цінності людського життя. Пишаємося молоддю, яка є надією нашої країни – України!