Біль Чорнобиля відгукується у серці кожного, назавжди залишаючи в пам’яті подвиг ліквідаторів, який увійшов до літопису відваги, мужності та патріотизму українського народу.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом, та щиро дякуємо всім причетним до ліквідації наслідків аварії за сміливість, героїзм, жертовність та врятовані життя.
Хай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах скорботою, милосердям і співчуттям, і нехай на долю людства більше не випадають такі жахливі катастрофи.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!
За дорученням колективу,
з повагою
в.о. генерального директора,
заслужений працівник
культури України Ірина КОНАРЕВА
26 квітня 2026 р.