Четвер
21
серпня

ГЕРОЇЧНЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ

Цього року Україна відзначає 34-ту річницю своєї Незалежності!З нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України відбувся святковий концерт «Код нації: жовто-блакитне серце».

Концерт розпочався з урочистого виконання Державного Гімну, хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав життя у боротьбі з російськими загарбниками, відстоюючи волю, цілісність та незалежність країни.

Пісня завжди була поруч з українцями – у радості й смутку, у боротьбі й перемогах.У святковій програмі прозвучали сучасні твори про кохання й дружбу, про силу єднання та любові до рідної землі. Це були пісні про Україну, яка ніколи не стане на коліна, про незламних героїв – воїнів, борців, про віру в те, що разом ми здолаємо всі випробування й неодмінно переможемо.Майстри сцени Юлія Якса, Віктор Храмов, Дарина Шупранова, Юлій Гаврилов та Сергій Пивоваров вкотре переконали глядачів, що музика – це потужна зброя. Музичні вітання лунали від лауреатів міжнародних конкурсів Вікторії Терещенко та Ірини Скляренко (бандура), учасниці шоу «Україна має талант» Олександри Богданової (віолончель). Нездоланність духу та співочість української нації у яскравих виступах відтворили артисти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Черногора. Особливого настрою додав виступ юних артистів зразкової студії народного танцю «Дружба», керівник - Вікторія Оленяк.

Ведучі концерту Юлія Дар’їна та Юлій Гаврилов майстерно підтримували в залі піднесену атмосферу та патріотичний дух.

На свято завітали друзі, партнери, волонтери та журналісти, зокрема представники Обласного відділення Національної спілки журналістів України, ГО «Карітас Запоріжжя», соціальних служб Вознесенівського та Хортицького районів, Конгресу інвалідів України, центру «Я – Маріуполь», організації «10 квітня», Всеукраїнської федерації «Спас», Краєзнавчого музею та Обласної наукової бібліотеки.

Гучними оплесками вдячна публіка висловила своє захоплення концертною програмою, яка не лише подарувала мистецьку насолоду, а й додала святкового настрою та впевненості у найскорішій Перемозі.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою вітає всіх з Днем Незалежності України і Днем Державного Прапора України та дякує нашим героїчним Силам Оборони за можливість звучати, працювати та надихати. З нагоди свята колектив філармонії фінансово підтримав наших захисників, їхні родини та партнерів – Богдана Хижняка, Сергія Сироту та фотомитця Сергія Лаврова. Зичимо бадьорості духу, енергії та впевненості у власних силах, хай не вичерпується джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, щоб гордо зустріти Перемогу!