Неділя
27
липня

Щиро вітаємо медичних працівників із професійним святом!

Українські медики – це люди невтомного професіоналізму, хоробрості, незламності, героїзму та сили духу, які бʼються за кожне життя в тилу і на фронті.

Щиро дякуємо нашим янголам-охоронцям – лікарям, медсестрам і медбратам, парамедикам та усім працівникам сфери здоров’я за самопожертву та відважність у неймовірно складних умовах війни.

Зичимо вам міцного здоров’я, витримки, невичерпної енергії та сил для подальшого виконання благородної місії, і нехай радість життя, яку ви даруєте людям, стократно повертається щирою вдячністю, родинним затишком та щастям!

Шануємо медичних працівників, що загинули, захищаючи Україну, рятуючи військових та цивільних. Тож хай небо буде мирним, а вдома вас чекають рідні люди, щасливі та здорові завжди!

 

За дорученням колективу,

з повагою

в.о. генерального директора,

заслужений працівник

культури України                                                     Ірина КОНАРЕВА

27 липня 2025р.