П'ятниця
20
червня

ВЕЧІР ХІТІВ І ПРИСТРАСТІ

Яскравим мистецьким подарункомдля містян став концерт академічного симфонічного оркестру «Кращі хіти», прем’єра якого відбулась 20 червня. За диригентським пультом – лауреат міжнародних конкурсів, улюбленець публіки Дмитро Мітнік.

Романтична, чуттєва та заряджена енергією любові музика композиторів минулого і сучасності полонила слухачів.Оркестр звучав потужно, драйвово, вільно — так, ніби говорив до слухачів мовою поколінь і континентів. Найпопулярніші композиції вечора — «Summertime» Дж. Гершвіна, «All b ymy self» Е. Кармена, «Кораблі» The Hard kiss, «Smoke on the water» Deep Purple, «The Show Must Go On» Queen та попурі з хітів TheBeatles. Віртуозною грою вразили публіку заслужені артисти України Ілона Турчанінова (фортепіано), Віталій Солом’янчук (вібрафон), Дмитро Княжицький (труба) та відомі артисти Сергій Новіков (най), Олег Павлов (гітара), Гліб Формальський (тромбон), Тарас Пацернюк (флюгельгорн), а також відома українська співачка - неперевершена Сабіна Сафарлі. Ведуча Світлана Холод додала музиці особливого шарму і створила незабутню атмосферу легкого літнього відпочинку.

Віддані меломани подякували митцям виром піднесених емоцій, шквалом оплесків та потоком щирих подяк за мистецьку насолоду.

Колектив Філармонії щиро дякує Збройним Силам України за можливість працювати, дарувати людям піднесений настрій та надихати на Перемогу.