П'ятниця
13
червня

ТРІУМФАЛЬНЕ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ «НА БІС»

Розкішна концертна програма «На Біс» - своєрідний заключний акорд імпрез, які артисти та творчі колективи єдиної прифронтової філармонії протягом всього року дарували поціновувачам високої музики.

13 червня до Філармонії з нагоди закриття 85-го ювілейного концертного сезону завітали друзі, партнери, журналісти та віддані шанувальники музичного мистецтва.

У програмі концерту переплелись світові естрадні хіти й українська класика, створивши неповторну мозаїку емоцій і стилів. Вразили чуттєвістю твори «Аве Марія» і «Atimeforus»,«EverytimeIlookatyou», а «TangoS.V.P» П’яццолли додав справжнього ритмічного запалу. Особливо тепло глядачі сприйняли ліричну прем’єру пісні «У долі своя весна» та яскраву композицію «Грай, музико моя», що стала кульмінаційним акордом вечора.

Справжню насолоду слухачам дарували провідні солісти Юлія Якса, Вікторія Шестакова, Анастасія Литвин, Микола Квєтков та молоді й талановиті Дарина Шупранова, Юлій Гаврилов, Катерина Білецька, Тарас Максименко і Сергій Пивоваров.

Свою самобутню творчість глядачам дарував академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Черногора. Віртуозною грою вражали лауреат міжнародних конкурсів Ірина Скляренко та Вікторія Терещенко (бандура), Олексій Шевченко, Анатолій Калітенко і Костянтин Івасенко (скрипка), Геннадій Музикант (альт), Євген Сливко (віолончель), Дмитро Саверов (контрабас, бас-гітара), Олег Павлов (електрогітара), Станіслав Шинкаренко (ударні), Тарас Пацернюк (труба, флюгельгорн), Віталій Шаповалов (тромбон), Анастасія Косюк (флейта), концертмейстери Світлана Зеленська, Ольга Семенець, Олена Бекетова, Артур Остапчук (фортепіано) та джаз-бенд «Musicmen» під керуванням Юрія Крюкова (фортепіано, клавішні).

Ведучі Юлія Дар’їна та Юлій Гаврилов ділилися з глядачами піднесеними почуттями, хвилями позитивних емоцій та непохитною вірою у силу мистецтва.

На знак щирої подяки слухачі довго аплодували артистам за феєричні емоції, відданість професії та майстерність і схвальними вигуками висловлювали своє захоплення.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиросердно дякує Збройним Силам України за вечір без тривог, за можливість працювати, дарувати людям мистецьку насолоду та підіймати бойовий дух. Високо цінуємо підтримку наших друзів, партнерів, відданих слухачів та бажаємо козацького здоров’я, невичерпної енергії і щастя під мирним небом!

Єднаймося, тримаймося, шануймося та перемагаємо! До зустрічі в новому 86-му концертному сезоні!