11 червня відбулася здачахудожній раді концертної програми «На БІС» — фінального акценту сезону!
На подію були запрошені представники засобів масової інформації, які мали змогу першими почути добірку найкращих номерів року, прем’єри та справжні музичні перлини у виконанні колективів та солістів філармонії.
Програма «На БІС» — це не лише підсумок, а й свято музики, її краси та сили, що об’єднує, надихає й наповнює.
Вже 13 червня о 17:00 — урочисте закриття 85-го концертного сезону!
Запрошуємо всіх поринути у світ мистецтва, який творимо разом із вами — нашими слухачами, друзями й однодумцями.