Вівторок
10
червня

ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ ТА ЗМІ!

Запорізька обласна філармонія завершує 85-й концертний сезон гучними оваціями!

11 червня о 14:30 у великій концертній залі Запорізької обласної філармонії відбудеться генеральна здача концертної програми Закриття ювілейного 85-го концертного сезону. Програма «НА БІС» вже готова підкорювати сцену та серця слухачів!

Запрошуємо представників ЗМІ стати свідками фінального акорду цього грандіозного сезону, зазирнути за лаштунки творчого процесу та створити яскраві репортажі з місця подій.

Не пропустіть шанс зафіксувати музичну магію, яка звучить «НА БІС!»