Неділя
08
червня

МЕЛОДІЇ СОНЦЯ – ЗАПОРУКА ЧУДОВОГО ЛІТА

В рамках мистецького проєкту «Філармонія – дітям» 8 червня відбулася концертна програма «Пори року. Літо», що стала подарунком для юних і дорослих шанувальників класики. Автор програми – музичний керівник закладу, лауреат міжнародних конкурсів Оксана Гопка.
Концерт відбувся в день одного з найважливіших християнських свят — Трійці. У цей світлий день щиро вітаємо колег і друзів філармонії, бажаємо миру, натхнення, добробуту й гармонії кожній родині. Нехай краса музики, як і духовні цінності, наповнюють життя світлом і надією.
Різнобарв’я природи та струнка гама звуків літа у всі часи надихали митців на створення яскравих творів. Український народ та відомі композитори відобразили літню пору у чисельних піснях та вишуканих інструментальних композиціях. Найвідоміші з них належать Миколі Лисенку, Кирилу Стеценку та Дмитру Кривошапченку. Прозвучали в концерті і популярні твори європейських класиків Луї Клода Дакена, Роберта Шумана та Антоніо Вівальді.
Світлу й зворушливу композицію присвятили пам’яті Андреаса Галоці, французького воїна, який віддав життя за свободу України.
Майстерністю виконання та прекрасним звучанням голосів підкорили слухачів солісти Юлія Якса, Вікторія Шестакова, Микола Квєтков та Катерина Білецька. Музичну літню мандрівку дітям влаштували Ірина Скляренко (бандура), Анатолій Калітенко (скрипка), Дмитро Саверов (контрабас) та концертмейстери Світлана Зеленська, Олена Бекетова і Артур Остапчук (фортепіано).
Ведуча програми Юлія Дар’їна підготувала для дітей чимало цікавинок про дивовижні особливості літа, народні свята і традиції, які з покоління в покоління зберігаються в різних куточках світу.
Щирі оплески стали гідною подякою артистам за дивовижні емоції, позитивний настрій та мистецьку насолоду. Хай це літо стане незабутнім, приємним та мирним для всіх, зокрема й для діточок!
Колектив Філармонії щиро дякує Збройним Силам України за можливість працювати, дарувати людям мистецьке задоволення та надихати на Перемогу.