Четвер
29
травня

ПОДЯКА ВІД ЗАХИСНИКІВ

Запорізька обласна філармонія — не просто осередок музики та культури, а й приклад глибокої громадянської позиції в умовах війни. Від перших днів повномасштабного вторгнення Філармонія під керівництвом заслуженого працівника культури України Ірини Конаревої активно підтримує Захисників України: співпрацює з військовими, допомагає не лише колегам, які нині служать у Збройних Силах, а й багатьом воїнам. До того ж постійно здійснюється волонтерська діяльність і допомога усім нужденним, які зараз боронять країну.

Тож, не дивно, що на адресу пані Ірини лунають щирі слова вдячності, підкріплені почесними відзнаками. Так начальник служби безпеки ОШБ «Арей» Української Добровольчої Армії Степан Ковальчик вручив Ірині Едуардівні Подяку за самовіддане служіння українській нації та неоціненний внесок у розбудову Української Самостійної Соборної Держави. У свою чергу, начальниця Служби забезпечення та логістики УДА Валерія Риженко також нагородила очільницю філармонії Подякою — за постійну підтримку, допомогу Воїнам і стійкий патріотизм.

«Це — заслуга і нагорода всього колективу філармонії, а саме кожного з 242 працівників закладу», — зазначила Ірина Конарева.

Нагороди — не просто формальність. Це символ глибокої поваги й визнання того, як культурна спільнота стоїть пліч-о-пліч із оборонцями, зміцнюючи дух народу, підтримуючи бійців і долучаючись до спільної боротьби за незалежність.

Сердечно дякуємо Ірині Конаревій за силу, відданість і жертовну працю! Разом ми — незламна сила. Разом — обов’язково переможемо!

Слава Україні! Героям слава!

Галерея зображень