П'ятниця
23
травня

Доступність, прийняття та залученість: в Україні стартував Національний тиждень безбар’єрності

 Вперше в Україні стартував Національний тиждень безбар’єрності. Він триватиме протягом 19-25 травня. До нього долучається і Запорізька область.

Національний тиждень безбар’єрності – частина державної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською.

Мета Національного тижня безбар’єрності – сприяти формуванню в українському суспільстві культури прийняття; підвищувати обізнаність людей про інклюзивний простір та взаємодію з іншими без бар’єрів.

Що таке безбар’єрність?

Це приймати людей такими, які вони є;

Це коли на вулицях міста зручно всім без винятку;

Це безпечні та зручні дитячі майданчики для кожної дитини;

Це поважати можливості іншої людини;

Це коли не байдужий до проблем інших.

Запорізький регіон також долучився до реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Детальніше про те, як кожна людина може долучитися до створення безбар’єрного простору, читайте в Довіднику безбар’єрності за посиланням.

#тиждень_безбарєрності