«Вечір українського романсу» став натхненним музичним святом, що подарував слухачам 24 квітня ліричну ніжність, поетичну глибину та виконавську чарівність. Ідея програми належить лауреатці міжнародних конкурсів, музичному керівнику філармонії Оксані Гопці.
У концерті прозвучали відомі й сучасні романси: «Чого являєшся мені у сні», «У гаю, гаю», «Моя любов», «Дніпра жива вода» та інші – кожен із яких розповідав унікальну історію: про кохання, світлі почуття, мрії та спогади.
Свою творчість і натхнення подарували блискучі вокалісти, улюбленці публіки: Юлія Якса, Микола Квєтков, Вікторія Шестакова та Катерина Білецька, які своєю чуттєвістю й майстерністю наповнили концерт теплом та щирістю. Популярні твори видатних українських композиторів — А. Кос-Анатольського, Д. Січинського, В. Косенка, Ю. Мейтуса, Ф. Надененка та інших представили талановиті музиканти: Світлана Зеленська, Олена Бекетова, Артур Остапчук (фортепіано), Ірина Скляренко, Вікторія Терещенко (бандура), Олена Кочерга (флейта).Ведуча Юлія Дар’їна розповіла про жанр романсу, поділилася цікавими фактами з життя митців і музичними перлинами.
Український романс вкотре підтвердив свою мистецьку силу — він глибоко торкається серця, надихає, пробуджує щемкі спогади, нагадує про багату культурну спадщину нашого народу та допомагає зберігати внутрішню рівновагу в непрості часи.
Колектив Філармонії висловлює вдячність шанувальникам філармонійного мистецтва за підтримку, а мужнім захисникам – за можливість працювати на своєму мистецькому фронті. 26 квітня минає 39 років від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Висловлюємо щиру вдячність ліквідаторам, які стали щитом між життям і смертю, проявивши мужність, гідну вічної пам’яті і шани. Завдяки їхній самопожертві маємо змогу жити, творити й пам’ятати ціну людського подвигу.
Разом з нетерпінням чекаємо на нові зустрічіта наближаємо Перемогу!