Біль Чорнобиля відгукується у серці кожного, назавжди залишаючи у пам’яті подвиг ліквідаторів, який увійшов до літопису відваги, мужності та патріотизму українського народу. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом, та щиро дякуємо всім причетним до ліквідації наслідків аварії за сміливість, героїзм і жертовність.
Варварські атаки агресора поблизу атомних об’єктів України, окупація Запорізької АЕС та перетворення її на військову базу створили нові серйозні виклики для світової атомної енергетики та безпеки людей. Тільки Перемога України над ворогом захистить нас і всю Європу від ядерної загрози.
Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах скорботою, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!
За дорученням колективу,
з повагою
в.о. генерального директора,
заслужений працівник
культури України Ірина КОНАРЕВА
26 квітня 2025 р.