Академічний симфонічний оркестр Філармонії мав честь взяти участь у відкритті мистецького форуму «Тарасов парк».
Неймовірна атмосфера, чудове звучання, талановиті солісти Національної опери і музиканти академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної Філармонії під орудою яскравого диригента Національної філармонії України Антонія Кедровського зробили свято незабутнім!
Це свідчення того, що Запоріжжя залишається живим, активним та стійким культурним простором!