День Героїв Небесної Сотні – день, що символізує незламний дух українців, боротьбу за свободу, гідність і незалежність. Щороку ми вшановуємо пам’ять тих, хто 11 років тому на Майдані віддав своє життя за майбутнє нашої країни, чия відвага і самопожертва стали національним надбанням.
Сьогодні ми пам’ятаємо і нескорених учасників Революції Гідності, й усіх, хто бореться за мир і незалежність країни. Наразі кожен, хто на передовій, у лікарнях, на полях чи в тилу і вкладає свою частку в Перемогу, є героєм.
Україна – країна незламних та щирих патріотів, тож бажаємо всім миру, благополуччя та душевного спокою!Слава Україні! Героям слава!
За дорученням колективу, з повагою
в.о. генерального директора,
заслужений працівник
культури України Ірина КОНАРЕВА
20 лютого 2025 р.