Артисти філармонії привітали учнів і колектив «Запорізького обласного спортивного ліцею» з 20-річчям від дня заснування. Чудовим вітанням до ювілею став мистецький подарунок від майстрів, а саме: виступ улюблениці публіки Марини Євченко (оригінальний жанр), інструментальні композиції Вікторії Терещенко, українські пісні у виконанні Дарини Шупранової та Сергія Пивоварова.
Виступи артистів, сповнені емоційністю й щирістю, подарували присутнім позитивні емоції та святковий настрій.
Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою вітає своїх постійних партнерів і друзів - колектив ліцею з цією визначною датою та бажає миру, нових досягнень і натхнення для подальших перемог! Багаторічна співпраця спортивного ліцею та філармонії триває, що є чудовим прикладом гармонії між спортом і культурою.