З грандіозним успіхом 24 січня на прохання глядачів відбулася третя концертна програма «Мелодії при свічках». Атмосфера вечора, наповнена теплим сяйвом свічок та чарівною музикою, створила незабутнє враження. Автор проєкту Олена Бекетова (фортепіано) і талановиті музиканти Нікіта Новіков (кларнет) та Анастасія Косюк (флейта) подарували слухачам справжнє естетичне задоволення.
Це - ще один яскравий вечір, що запам’ятається надовго. Формат заходу отримав багато схвальних відгуків від слухачів і ми обов’язково продовжимо традицію проведення концертів при свічках.
Слідкуйте за афішами на сайті філармонії! Чекаємо на нові зустрічі!