7 вересня у Запорізькій обласній філармонії відкрився сезон найулюбленішого мистецького проєкту малят «Філармонія - дітям». Своїм юним друзям артисти подарували цікаву розважальну шоу-програму «Пес Патрон і К».
Це весела постановка, в якіймалеча разом із Псом Патроном і дівчинкою Катрусею здійснила повну приємних несподіванок подорож країною Мрій. Ритмічні пісні, запальні танці та енергійні руханки нікому не дозволили всидіти на місці. Глядачі були в захваті від оригінального сюжету, веселих інтерактивів, яскравих костюмів та відеоінсталяцій.
Яскраві образи на сцені втілили харизматичні артисти – Катерина Слатвінська, Юлій Гаврилов, Анастасія Литвин, Дарина Шупранова, Сергій Пивоваров, Тарас Максименко, Ігор Спориш, Олександра Ткаченко та Іван Левченко.Поруч із досвідченими артистами на сцені сяяли маленькі зірочки ансамблю народного танцю «Дружба», керівник – Вікторія Оленяк.
Глядачі отримали велике задоволення від програми, дякували артистам за їх професіоналізм, потужну віддачу та насолоду від справжнього сімейного відпочинку.
Тож, філармонійний марафон дітям розпочато, тому запрошуємо на нові цікаві зустрічі. Вже наступної неділі 15 вересня о 12.00 відбудеться пізнавальна програма «Пори року. Осінь».