П'ятниця
26
травня

Ударний подарунок – сюрприз від колеги із Литви

Єдина прифронтова філармонія – Запорізька обласна філармонія попри все продовжує концертну діяльність. Один із провідних колективів закладу – академічний симфонічний оркестр невпинно радує містян, додаючи їм сил та наснаги.

За часи війни музиканти із різних країн приходили на допомогу своїм колегам. Нещодавно приємною несподіванкою для колективу став коштовний подарунок від відомого литовського джазового ударника Гедімінаса Лауренавічуса. Музикант передав солісту оркестру – заслуженому артисту України Віталію Солом'янчуку барабанні палички Cherrystone. Такий презент дуже порадував весь колектив, а Віталій одразу ж взявся випробовувати інструменти.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі із керівником, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою висловлює слова щирої вдячності Гедімінасу Лауренавичуса за його розуміння, співчуття та посильну допомогу, адже для музикантів найдорогоцінніше – це музичні інструменти! Дякуємо всьому литовському народу за неоціненну підтримку!

З радістю продовжуватимемо створювати мистецькі свята для українців, а після Перемоги і для всіх зарубіжних гостей нашого міста. Чекаємо з нетерпінням!

Дякуємо нашим сміливим ЗСУ за можливість працювати на своєму філармонійному фронті.

Миру всім та злагоди!