Вівторок
07
березня

ЖІНОЧІ ФАНТАЗІЇ ОЖИЛИ НА СЦЕНІ ФІЛАРМОНІЇ

 Напередодні весняного свята краси – Міжнародного жіночого дня, 7 березня артисти й колективи Запорізької обласної філармонії дарували найщиріші емоції у концертній програмі «Жінки, фантазії та мрії». У суворих реаліях сьогодення жінка змінилася – вона стала сильнішою, наполегливішою, відчайдушнішою, але все ж таки залишилася ніжною, люблячою і турботливою.

На святковий концерт завітали почесні гості – голова Запорізької обласної ради Олена Жук, директор Департаменту культури та інформаційної політики Запорізької обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України Владислав Мороко, депутати Запорізької обласної ради Олександр Коваленко, Елліна Позднякова-Кирбят'єва та Ірина Півень. З найкращими побажаннями та щирою вдячністю за мужність, підтримку та жіночу відданість очільники привітали присутніх жінок зі святом.

Популярна класика, романтичні мелодії, зарубіжні хіти, сучасна українська пісня й джазові ритми звучали цього вечора для прекрасних пані.

З 8 Березня слухачок вітали улюбленці публіки: Юлія Якса, Аліна Сліта, Анастасія Литвин, Вікторія Шестакова, Микола Квєтков, Юрій Дячук, Сергій Пивоваров, заслужений артист України Олег Кугаєвський (баян), Вікторія Терещенко та Ірина Скляренко (бандура), Геннадій Музикант (скрипка), комбо-бенд «Music men» під керуванням Юрія Крюкова, концертмейстери – Світлана Зеленська, Артур Остапчук та Ольга Семенець. Виключний талант, блискучу хореографію та українські пісні подарував академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник та головний хормейстер, заслужений артист України Сергій Черногор. Впродовж всього вечора позитивним настроєм із глядачами ділилися ведучі заходу – Катерина Слатвінська та Юлій Гаврилов.

У залі панувала атмосфера захоплення й справжнього мистецького відпочинку. Гості були у захваті від музичної програми. Серед гостей свята були представники територіальних громад, а також переселенці із міста Маріуполь та окупованих територій Запорізької області, а саме із Бердянська, Мелітополя, Поліг, Гуляйполя, Василівки, селища Якимівки та інших.

Щирі посмішки та бурхливі овації – найкращий доказ того, що концерт «Жінки, фантазії та мрії» – це дійсно незабутній подарунок жінкам до свята.

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість працювати на своєму філармонійному фронті та наближати Перемогу разом!