Четвер
19
січня

СВЯТА, ТРАДИЦІЇ і МУЗИКА!

Культурна спадщина українців – багата, неповторна і сповнена автентичних традицій. 19 січня – на свято Водохреще у Запорізькій обласній філармонії академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» презентував глядачам захоплюючу музичну програму «Добрий вечір, щедрий вечір!», яка яскраво відображає українські звичаї.

Запоріжці та гості міста змогли сповна насолодитися справжнім національним колоритом та професійною виконавською майстерністю. У програмі гармонічно поєдналися стилі і жанри музичного мистецтва, жартівливі пісні й тематичні хореографічні постановки. Основою програми стали народні колядки, щедрівки, обрядові композиції, які прозвучали у оригінальних авторських обробках.

Гості підспівували знамениті «Щедрик», «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Нова радість стала» та інші, які зігрівали своєю особливою атмосферою і душевністю. Артисти балету ансамблю подарували глядачам барвисті композиції «Танок із хустками», «Вихиляси», «Гопак», що ніби кликали із собою у танок, підкорили своєю хореографічною майстерністю й різноманітними складними трюками. Не залишили байдужими виступи солістів хору Ольги Пацернюк, Ірини Котлярової, Тараса Максименка, Катерини Слатвінської та Сергія Пивоварова.

Цього вечора у залі був аншлаг! Дуже приємно, що українці люблять і шанують своє коріння, свої духовні цінності, вірять у Збройні сили України та Перемогу!

Частинку своєї душі і щирої любові слухачам подарували артисти ансамблю під орудою художнього керівника-головного хормейстера, заслуженого артиста України Сергія Черногора, керівника оркестру – заслуженого артиста України Олега Кугаєвського та балетмейстера-постановника Олега Кравця.

Мовою мистецтва програма «Добрий вечір, щедрий вечір» залучає всіх плекати народні традиції, адже українська культура несе в собі історію нашої країни, вона – самобутня й багатогранна, цікава й захоплююча. Наразі дорогоцінні скарби національної культури українці теж боронять зі зброєю в руках. Впевнені, ми відстоїмо все наше.

Концерт став справжнім народним святом та залишив у серцях гостей найщиріші відчуття щастя. Хай мир і злагода панують у світі і в кожному з нас, незламними будуть віра, надія і любов!