Вівторок
10
січня

Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає директора Департаменту культури та інформаційної політики ЗОДА, заслуженого працівника культури України ВЛАДИСЛАВА МОРОКО ІЗ ЮВІЛЕЄМ!

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі із

заслуженим працівником культури України ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ

щиро вітає директора Департаменту культури та інформаційної політики ЗОДА,

заслуженого працівника культури України ВЛАДИСЛАВА МОРОКО

                                                                                ІЗ ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Владиславе Валерійовичу!

Ваші досягнення є яскравим прикладом діяльності успішного керівника, відданого обраній справі, а Ваші знання, цілеспрямованість, патріотизм та організаторські здібності сприяють розбудові козацького краю.

Завдяки Вашому професіоналізму, життєвому досвіду та впевненій адміністративній роботі продовжується відродження самобутньої культури нації, збагачення духовного життя, розвиток музейної справи та популяризація музичного мистецтва, які наразі особливо важливі для нашої країни.

Дякуємо за підтримку ініціатив колективу філармонії в умовах сьогодення та сприяння у реалізації мистецьких проєктів, зокрема для тимчасово переміщених осіб, медиків та військовослужбовців, що перебувають на реабілітації.

Прийміть найтепліші привітання та найщиріші побажання перемог у всіх Ваших починаннях і задумах, натхнення, бадьорості духу і підкорення нових висот!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, стабільності, оптимізму, невтомної життєвої енергії та втілення задуманих планів. Добра, достатку та благополуччя на довгі роки!

Миру Вашому дому, щастя, добробуту та злагоди!

Тримаємо мистецький фронт разом!

   10 січня 2023р.