П'ятниця
16
вересня

ПОТУЖНЕ ВІДКРИТТЯ 83 КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ!

 Важко уявити життя без музики, адже музика – це не тільки те, що ми слухаємо, а й те, що відчуваємо. Наразі в українців численна кількість емоцій, які найкраще відзеркалюються саме у музиці.

16 вересня у Запорізькій обласній філармонії відбулося насправді потужне відкриття 83-го концертного сезону! Та це відкриття символічне, адже колектив не зупиняв свою роботу й працював заради Перемоги. На Гранд-концерт завітав заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко, привітав колектив зі святом і поділився своїми емоціями: «На концерт завжди іду із найкращими передчуттями, адже впевнений, що програма буде чудовою і подарує тільки гарний настрій. Радий, що навіть у таких умовах культура продовжує працювати і підтримувати моральний дух українців. Філармонія – це завжди професійно, майстерно і витончено».

Культура – наша зброя, якої у нас багато. Війна стала несподіваним болем для всієї нації. Ведучі програми Юлія Дар'їна і Юлій Гаврилов подякували нашим захисникам і захисницям, які зараз боронять кордони країни за щасливу можливість зібратися у цьому залі.

Радість, щастя, натхнення, пристрасть, величезна позитивна енергетика – саме такі емоції були у всіх гостей концерту. Цього вечора слухачі насолоджувалися перлинами світової класики та популярними композиціями зарубіжних і вітчизняних авторів. Улюблені Юлія Якса, Вікторія Шестакова та Микола Квєтков подарували цінителям вишуканої музики натхненні композиції Ф. Лонгаса,Дж.Пуччіні, Д.Будеята інших.

Нині українська культура, як великий птах летить по всьому світу, чаруючи людей своєю красою. У виконанні солістів філармонії Поліни Гонтарь, Юрія Дячука та Анастасії Литвин прозвучали українські пісні, сповнені любов'ю до Батьківщини, тугою і світлою надією на мирне майбутнє.

Щирими оплесками запоріжці зустрічали мистецьке відкриття цього року – драйвовий молодіжний Sympho-bendартистів академічного симфонічного оркестру, керівник – лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова. Колектив виконав сучасні зарубіжні композиції, які прийшлися до смаку гостям.

Харизматичний джаз-квартет «Musicmen» під керуванням Юрія Крюкова презентував мелодійні джазові твори, які перенесли слухачів у світ босанови і фанку.