Неділя
28
серпня

ІНТРИГУЮЧЕ МУЛЬТЯШНЕ ВІДКРИТТЯ КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ!

28 серпня Запорізька обласна філармонія відкрила новий сезон мистецького проєкту «Філармонія - дітям».

Разом з артистами обласної філармонії маленькі запоріжці відправилися у захоплюючу подорож улюбленими мультстрічками.

У програмі «Мультконцерт 2» поєдналися найвідоміші музичні композиції із різних мультфільмів. Дітки в один голос підспівували знайомі саундтреки, брали активну участь у іграх та із задоволенням спілкувалися із знайомими героями: Міньйоном, Аладдіном, Принцесою, Джином, Льлякою Лол, Круелою, Тімоном і Пумбою, Золотою Рибкою і Срібним Шарком. До речі, всі могли зробити прикольні селфі з улюбленими героями на згадку.

Концерт поєднав у собі і запальні хіти, під які малюки із задоволенням танцювали біля сцени, і ніжні, ліричні композиції, що створювали теплу атмосферу в залі.

Яскраві образи на сцені втілили солісти Запорізької обласної філармонії Поліна Гонтарь, Тарас Максименко, Анастасія Литвин, Сергій Пивоваров та Юлій Гаврилов.До речі, вони вже давно стали улюбленцями всіх малюків міста, впізнають їх навіть на вулицях і діляться своїми емоціями. Чарівну мелодію із стрічки «Холодне серце» заспівала скрипка в руках артиста академічного симфонічного оркестру Миколи Зуєва. Всі дітлахи з радістю спостерігали за знайомими кадрами із мультфільмів на відеоекрані та відгадували героїв.

Щасливі посмішки дітей та бурхливі оплески стали кращою подякою музикантам. «Мультконцерт 2» подарував маленьким глядачам і дорослим веселий настрій та незабутні емоції, які зараз всім так потрібні. Гостями музичної програми стали малята, які через війну змушені були покинути свої домівки і зараз проживають у нашому місті. Більшість з них вперше була у філармонії, тому вони із захопленням спостерігали за дійством на сцені та знайомилися із величчю будівлі.

На жаль, зараз нам усім так не вистачає позитиву, але в Запорізькій обласні й філармонії на певний час можна поринути у світ мистецтва, який наповнює кожного впевненістю у світле майбутнє.

Тож, продовжуємо наш філармонійний марафон дітям та запрошуємо на нові цікаві зустрічі. Вже наступної неділі о 12.00 на відбудеться концертна програма академічного симфонічного оркестру «Велика музика великих країн. Італія».