Вівторок
23
серпня

Патріотичним флешмобом філармонія відзначила державне свято

23 серпня колектив Запорізької обласної філармонії долучився до патріотичного флешмобу до Дня Державного Прапора України.

До мистецької акції радо приєдналася голова Запорізької обласної ради Олена Жук. У супроводі відомої пісні «Заспіваймо пісню про Україну» у виконанні Германа Романченка працівники закладу розгорнули великий жовто-блакитний стяг розміром 10 м на 3 м та 60 стандартних прапорів, які майстрині філармонії з любов'ю пошили власноруч. Взагалі, за 6 місяців війни у філармонії пошито більше 700 прапорів України, які було передано бійцям Збройних Сил України, до військового шпиталю та на передову.

На фоні жовто-блакитного прапору артисти балету виконали хореографічну постановку, присвячену символу української державності, а всі інші учасники утворили «живий» малий герб (тризуб) України.

Щирі слова привітання прозвучали від голови Запорізької обласної ради Олени Жук та в.о. генерального директора філармонії, заслуженого працівника культури України Ірини Конаревої. Очільниці привітали українців зі святом, побажали всім наснаги та віри і передали 60 Державних прапорів України воїнам ЗСУ.

Участь у акції взяли понад 70 працівників мистецького колективу – адмінперсонал, артисти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», академічного симфонічного оркестру та солісти філармонії, Почесно й переможно в руках філармонійної родини яскраво замайоріли рідні серцю кольори Прапора України.

Хай мир панує у нашій країні, злагода сприяє подальшій її розбудові, небо завжди буде мирним та сонячним, а у домівках буде спокій та благополуччя!

Разом до Перемоги!