Вівторок
28
червня

У Запорізькій обласній філармонії відбулися обласні урочистості до Дня Конституції України

Цьогоріч Основному Закону країни – 26 років! Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності й соборності України.

28 червня до Дня Конституції України у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії відбулися обласні урочистості за участю керівників обласної та міської влади.

Відкрили офіційний захід Державним Гімном України, який став символом незламного та непереможного духу українського народу.

Присутні вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність Української держави, хвилиною мовчання.

        Із найщирішими вітаннями та вдячністю до присутніх звернулися начальник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух та виконуючий обов’язки Запорізького міського голови Анатолій Куртєв.

З нагоди Дня Конституції України керівники вручили паспорти громадянина України та подарунки мешканцям Запорізької області. В урочистій обстановці відзначили кращих працівників різних сфер діяльності та військовослужбовців Почесними нагородами від Президента України. Серед нагороджених - артистка академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, перша скрипка, Олена Ігнатенко, якій, згідно Указом Президента України було присвоєно почесне звання «Заслужений артист України»,

Урочиста церемонія була пронизана любов’ю до України, добром і душевністю та продемонструвала всю красу, щирість та духовність української нації.

Справжнім подарунком для присутніх став виступ артистів Запорізької обласної філармонії: лауреата премії І. Паторжинського Українського фонду культури Юлії Якси, лауреатів Міжнародних конкурсів Поліни Гонтарь, Анастасії Литвин та Юрія Дячука.

Зворушливим завершальним акордом свята стала «Молитва за Україну», яскрава ведуча Світлана Холод створила теплу, святкову атмосферу заходу.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою від усього серця бажає всім міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному майбутньому нашої з вами держави.

МИ БУДЕМО жити у мирі та злагоді!