Четвер
23
червня

Вітаємо з Днем державної служби України!

Дорогі друзі,шановні державні службовці!

Колектив комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради щиро вітає вас із професійним святом– Днем державної  служби України! 

  Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за свою самовіддану працю в ім’я розвитку країни. Це особлива професія, представники якої володіють, з одного боку, широкими повноваженнями, а з другого – несуть подвійну відповідальність за добробут та майбутнє українського народу!

  Від ваших наполегливих зусиль, професіоналізму, патріотизму, принциповості та сумління залежать благополуччя  українців та імідж нашої держави на міжнародному рівні, особливо в умовах повномасштабної війни в Україні. 

  Висловлюємо вам слова щирої вдячності за визнання рушійної ролі культури й мистецтва у сталому розвитку країни. Разом ми наповнюємо світ красою, примножуємо прагнення до збереження національних цінностей та традицій, виховуємо високі моральні якості, підтримуємо бойовий дух воїнів-захисників! 

 Тож нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.  Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно та чесно служити державі. Бажаємо вам козацького здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму,нових здобутків в ім’я щасливого і мирного майбуття нашого рідного козацького краю та всієї України!

 

За дорученням колективу,                          

з повагою 

в.о.генерального директора,                                

заслужений працівник 

культури України                                                       ІРИНА КОНАРЕВА

м. Запоріжжя

23 червня 2022 р.