П'ятниця
17
червня

Заради дитячої посмішки

Наразі, у Запоріжжі перебувають багато людей із «гарячих» точок України. Деякі з них потребують моральної та емоційної підтримки. Особливо, це стосується діточок. Артисти Запорізької обласної філармонії продовжують дарувати мистецькі сюрпризи і роблять усе можливе аби порадувати дітей та дати їм можливість забути про жахіття війни.

       Запорізька обласна філармонія продовжує тісно співпрацювати з благодійними фондами та організаціями.

17 червня 2022 року артисти філармонії презентували юним глядачам благодійну яскраву музичну програму «Мультконцерт» в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» БО БФ «Карітас Запоріжжя».

Казкову атмосферу свята створила молода команда талановитих артистів філармонії: провідний майстер сцени Поліна Гонтарь, лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Литвин, артист академічного козацького ансамблю "Запорожці" Тарас Максименко та артист розмовного жанру Юлій Гаврилов. Герої улюблених дитячих мультфільмів: закохані Алладін і Жасмін, епатажна Круела, Золота Рибка та Срібний Шарк, Лялька Лол виконали відомі мультхіти та підняли настрій малюкам веселою розважальною програмою.

Не обійшлося і без магії. В образі Аліси з Країни Чудес виступила член міжнародної організації ілюзіоністів, учасниця телевізійного талант-шоу «Україна має талант» Марина Євченко, яка допомогла малечі повірити у дива.

«Бачити усмішки дітей саме зараз, під час війни - це велике щастя. Віримо, що хоч на деякий час нам вдалося витіснити їх негативні спогади...», - діляться враженнями артисти філармонії.

Усі присутні отримали величезний заряд позитивних емоцій та хороший настрій. Охочі зробили селфі на память з улюбленими казковими персонажами.

 Це були неймовірні емоції для всіх, адже музика - це справжні ліки для душі.

Галерея зображень