Субота
11
червня

Запорізька обласна філармонія відкрила концертний літній сезон!

Нарешті, після вимушеної перерви, пов’язаної з повномасштабною війною в Україні, Запорізька обласна філармонія відкрила концертний літній сезон 2022 року.
За ініціативи Запорізької обласної військової адміністрації, Департаменту культури та інформаційної політики обласної військової адміністрації 11 червня 2022 року на концертному майданчику спортивно-готельного комплексу «Sunrise Park», ЦПКВ «Дубовий гай» кращі колективи та солісти філармонії презентували шанувальникам філармонійного мистецтва надзвичайно яскраву, багатогранну, сповнену переможних акордів музичну програму «Ми – з Запоріжжя, ми – з України!».
За традицією, на початку концертної програми прозвучали Державний Гімн України та пісня січових стрільців «Ой, у лузі червона калина», які наразі лунають по всьому світові, як символ єдності, боротьби та незламного духу українського народу у виконанні академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (художній керівник-головний хормейстер – заслужений артист України Сергій Черногор).
З привітальним словом до присутніх звернувся директор Департаменту культури та інформаційної політики обласної військової адміністрації, заслужений працівник культури України Владислав Мороко. У своїй промові посадовець подякував воїнам Збройних Сил України за мужність, відвагу та героїзм з яким вони стійко боронять Запорізький край та всю Україну, наголосив, що наразі кожен з нас веде боротьбу проти російських агресорів на своєму фронті. Владислав Мороко подякував творчому колективу Запорізької обласної філармонії, який тримає не тільки надійний мистецький опір, а й дарує позитивний настрій та козацький запал.
Доки звучить музика, земля освітлюється світлом, життя наповнюється радістю, сенсом та надією на Перемогу! Складні часи стали для всіх випробуванням, але попри все – артисти обласної філармонії продовжують радувати своїх шанувальників і, навіть, створюють нові колективи. І цього дня відбулась презентація нового творчого формування – Молодіжного бенду академічного симфонічного оркестру, керівник – лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова. Прем’єра була дуже вдалою і новостворений колектив вже встиг завоювати серця слухачів драйвовою музикою та сучасним репертуаром.
Неповторну енергетику «живого» концерту та чудову мистецьку атмосферу, де панує натхнення і гармонія, подарували глядачам солісти обласної філармонії Поліна Гонтарь, Юрій Дячук, Анастасія Литвин та Диксиленд академічного симфонічного оркестру під керуванням Дмитра Мітніка.
Глядачі надзвичайно тепло вітали бурхливими оплесками виступи академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці». Ансамбль відразу запалив публіку, адже саме музика здатна доторкнутися до серця кожного українця!
Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро вдячний захисникам країни за можливість дарувати позитивні емоції, гарний настрій та впевнений у Перемозі! Колектив висловлює щирі слова вдячності директору спортивно-готельного комплексу «Sunrise Park» Ошану Беладзе за плідну співпрацю та сприяння популяризації музичного мистецтва козацького краю.
Кожного дня, в кожній справі, у кожній пісні – тільки одне – віра у Перемогу та Мир! Тож, наша Україна – непереможна!