Понеділок
06
червня

З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ!

Шановні друзі, журналісти! 

Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає вас із професійним святом – ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ!
Професія журналіста цікава, нелегка, надзвичайно відповідальна і, водночас, небезпечна. Саме ви - професійно та неупереджено, правдиво і об'єктивно творите історію сьогодення, відображаючи сучасність. Саме ви своєю працею сприяєте формуванню громадської думки та вихованню високих моральних цінностей суспільства. Попри всі проблеми та перешкоди ви чесно робите свою справу, відстоюєте принципи справедливості, демократії і законності. Ваша робота є вагомою підтримкою бойового духу воїнів Збройних Сил України, зміцненням віри та надії на світле майбутнє у всіх українців. Ваше покликання як високопрофесійних фахівців - в служінні справедливості та правді. Ваша місія – почесна, бо кожне ваше слово несе у собі могутній заряд енергії – емоційної, духовної та життєстверджуючої. Висловлюємо Вам слова щирої вдячності за підтримку національної культури та плідну співпрацю із колективом Запорізької обласної філармонії, за ваш творчий неспокій та ентузіазм.
Зичимо вам незгасимого натхнення та нових звершень у вашій благородній справі. Нехай події, які ви висвітлюєте, будуть добрими, новини – позитивними, матеріали – гучними, а репортажі – яскравими.
Щиро і сердечно бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, добра, процвітання і ще багато років плідної професійної діяльності!

ХАЙ У ВАШИХ ДОМІВКАХ ЗАВЖДИ ЛУНАЄ
МУЗИКА ЩАСТЯ, МИРУ, ЗЛАГОДИ ТА ДОБРОБУТУ!
РАЗОМ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

З повагою до вашої праці
за дорученням колективу
в.о. генерального директора,
заслужений працівник
культури України
ІРИНА КОНАРЕВА

м. Запоріжжя
6 червня 2022 року