Середа
01
червня

КРАЇНА МРІЙ – ДІТЯМ ЩИРО ВІД ФІЛАРМОНІЇ

   Запорізька обласна філармонія завжди з великою любов’ю готує концерти для діточок. Так і цього разу, яскравою прем’єрою розважальної програми «Країна мрії» артисти вітали малят з Міжнародним днем захисту дітей.
   Діти – маленькі частинки великого щастя, дива, яке наповнює життя радістю та теплотою. Тому, програма складалась з чудових номерів, веселощів, авторських ігор та руханок, а казковий дитячий майданчик розгорнули у фойе паркетного залу філармонії. Герої з популярних мультфільмів дарували моменти радості й щастя дитинства. Дітлахи співали разом з Поліною Гонтарь, Тарасом Максименко, Анастасією Литвин та Віктором Храмовим. У малечі горіли очі, вони танцювали та веселились з запальними артистами академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці». Задавали настрій ведучі Юлій Гаврилов та Сергій Пивоваров у образах Тимона та Пумби. Приємною родзинкою програми став стильний виступ артиста академічного симфонічного оркестру Івана Левченка, який на саксофоні виконав для всіх присутніх мелодію з мультфільму «Мауглі». Не обійшлося і без магії - в образі Аліси з Країни Чудес виступила член міжнародної організації ілюзіоністів, учасниця телевізійного талант-шоу "Україна має талант" Марина Євченко. Чудовий звук забезпечив звукорежисер Ілля Зима, світлове оформлення – Андрій Ільєнко. Неймовірним подарунком став прем’єрний виступ молодіжного ансамблю академічного симфонічного оркестру. Дорослі теж не стримували своїх емоцій та долучилися до свята. Серед почесних гостей були представники ювенальної поліції Запоріжжя, які подарували діткам іміджеві повітряні кульки.
Програма «Країна мрій» презентована переселенцям з Маріуполя, Волновахи, Северодонецька, Бахмута, Бердянська, Токмака, Полог, Гуляйполя, Мелітополя, Василівки, а також діткам з нашого рідного міста, серед яких були представники єврейського общинного центру «МАЗАЛЬ ТОВ» та благодійної організації «КАРІТАС Запоріжжя».
    Саме таким – веселим, безтурботним та мирним повинно бути дитинство. Тож нехай наші діти завжди будуть щасливими!

    Захід відбувся із дотриманням вимог воєнного стану.