Четвер
26
травня

ТІ, ЯКІ ЗДАТНІ ТВОРИТИ ДИВА

Люди, які об’єднані спільною метою і цінностями, насправді здатні творити дива. Від самого початку війни Запорізькою обласною філармонією ведеться активна волонтерська робота. Спільна біда для всієї країни об’єднала не тільки нашу віру, а й зусилля і бажання допомагати та бути корисними один одному.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою висловлює слова щирої вдячності однодумцям, колегам та партнерам- продюсерській агенції «Мусін.Арт.Груп» в особі директора, заслуженого працівника культури України Геннадія Мусіна, єврейському центру «МазальТов», громадській організації «BelugaUA» в особі Олександра Белюги за плідну співпрацю та надану допомогу. Від друзів-волонтерів ми отримали високоякісні продукти для випікання домашніх смаколиків: білосніжну муку, духмяну олію, чудовий майонез, цукор, а також свіжі овочі для виготовлення начинки - картоплю, цибулю, моркву.

Домашніми пиріжками, які зроблені з любов’ю і щирим серцем вмілими господинями філармонії, ми щоденно пригощаємо наших захисників–воїнів Збройних Сил України, територіальної оборони, переселенців з «гарячих» точок України.

Спільними зусиллями ми здатні подолати агресора! Разом ми переможемо! Все буде – Україна!

Галерея зображень