Вівторок
24
травня

АРТИСТИ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ ВЛАШТУВАЛИ КОНЦЕРТ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Сайт Запорізької  обласної державної адміністрації

Публікація : 23.05.2022

Сьогодні артисти Запорізької обласної філармонії презентували патріотичну музичну програму «Разом до Перемоги!» для переселенців із Гуляйполя, Оріхова, Поліг, Василівки та інших “гарячих точок”.

Українські пісні – особливі! Вони піднімають бойовий дух та вселяють віру у Перемогу. Мовою музики, яка зрозуміла всім людям, артисти філармонії висловили заклик до миру. Вони переконані: наші пісні обов’язково пролунають по всьому світові. 

У концертній програмі у виконанні відомих майстрів сцени – лауреата премії імені І.Паторжинського Українського фонду культури Юлії Якси, лауреатів міжнародних конкурсів Вікторії Шестакової, Володимира Галіченка, Іоланти Дамаскіної, Світлани Зеленської та Дмитра Саверова прозвучали твори українських композиторів-класиків та відомих сучасних авторів. Зачарував  виступ артистки оригінального жанру Марини Євченко.

Окрасою програми стала легендарна пісня січових стрільців «Ой, у лузі червона калина», яка прозвучала у виконанні солістки – бандуристки Ірини Скляренко. Ця відома композиція є символом української незламності та боротьби і додала  концертній програмі особливого національного колориту.

Вдячні глядачі, втомлені війною, дякували неперевершеним артистам філармонії гучними оплесками.

Департамент культури та інформаційної політики

Посилання на сайт: https://www.zoda.gov.ua/news/61142/artisti-oblasnoji-filarmoniji-vlashtuvali-kontsert-dlya-vimushenih-pereselentsiv.html