Середа
11
травня

Британія-Україна: разом до миру і свободи Європи!

Музика – це величезна сила, яка не має кордонів, долає агресію, дарує любов, об’єднує душі і серця!

І зараз, у скрутні для країни часи, ми відчуваємо потужну підтримку митців всього світу, які свого часу виступали у Запорізькій обласній філармонії. Одним із таких митців є диригент із Великої Британії Девід Рассел Хьюм, який у 2019 році презентував на сцені концертного залу імені М.І.Глінки разом з академічним симфонічним оркестром музичну програму «Музика туманного Альбіону». Співпраця з британським диригентом переросла у тісні творчі стосунки та багаторічну міцну дружбу.

    Але зараз йде війна в Україні. І в цей час надійні друзі поряд. Наразі, наші британські колеги проводять благодійні концертні заходи, а зібрані кошти передають на здійснення волонтерської діяльності Запорізької обласної філармонії. Ідея єдності з українським народом належить диригентові Девіду Рассел Хьюму. Адже, у скрутні часи моральна та матеріальна підтримка - це велика цінність.

Отримані кошти, за рішенням колективу, направлені на підтримку захисників країни та сімей артистів академічного симфонічного оркестру, які боронять зараз увесь світ.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою висловлює слова щирої вдячності диригентові Девіду Рассел Хьюму, друзям-музикантам PhilomusicaofAberystwyth, слухачам та усім британцям за підтримку, безкорисливість та щирість.

Ми впевнені, що Україна переможе і ми ще не один раз зустрінемося на сцені концертного залу імені М.І.Глінки! Творімо разом добро заради миру і свободи!