П'ятниця
29
квітня

Посміхаймося і пам’ятаймо цю посмішку!

  Запоріжжя продовжує надавати прихисток внутрішньо переміщеним дітям з різних областей України та різних дитячих закладів.
  Артисти Запорізької обласної філармонії роблять усе можливе аби, бодай на короткий час, порадували дітей та дати їм можливість забути про випробування, які їм довелось пережити.
 27 та 28 квітня малятам показали програму «Мультконцерт». Казкову атмосферу створювала молода команда талановитих артистів: провідний майстер сцени Поліна Гонтарь, лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Литвин, артист академічного козацького ансамблю "Запорожці" Тарас Максименко та артист розмовного жанру Юлій Гаврилов. Закохані Алладін і Жасмін, епатажна Круела, Золота Рибка та Срібна Акула, Лялька Лол та багато інших улюблених персонажів співали пісні з відомих мультфільмів. Також, сподобалися діточкам і авторські ігри-руханки . Не обійшлося і без магії, в образі Аліси з Країни Чудес виступила член міжнародної організації ілюзіоністів, учасниця телевізійного талант-шоу "Україна має талант"  Марина Євченко.
 Дітлахи щиро і тепло сприйняли веселе дійство, щиро раділи та виразили сподівання на подальші зустрічі. «Мультконцерт» у черговий раз подарував величезну порцію посмішок усім присутнім. Посміхаймося і пам’ятаймо цю посмішку!