Субота
23
квітня

Співай, Україно!

Українська народна творчість сьогодні звучить зовсім по-іншому для тисяч українців, які були змушені залишити свої домівки через війну.
Нині у скрутному становищі опинилася велика кількість людей, які евакуювалися до нашого міста з окупованих територій області та з міста-Героя Маріуполя. 23 квітня академічний козацький ансамбль пісні і танці «Запорожці» виступив в рамках проєкту благодійних концертів для внутрішньо переміщених осіб Запорізької обласної філармонії.
Традиційно відкрито програму Гімном України. Щирою і сердечною вокально-хореографічною композицією «Привітальна» ансамбль продовжив захід. «Ішов козак потайком», «Розпрягайте, хлопці, коней», «Їхали козаченьки», «Гей, соколи» - з такими піснями, з такою силою духу, з таким гумором, з такою волею, нам не страшний ворог-супостат. Відгукнулися щирими оваціями номери солістів вокалістів та інструменталістів ансамблю: Оксани Смотрової, Світлани Малюкової, Тараса Пацернюка, Ірини Котлярової та Ольги Пацернюк. В котрий раз артисти обласної філармонії довели, що українська нація завжди була, є і буде найспівочішою, наймелодійнішою.
Наша творчість завжди надихає, підтримує, возвеличує патріотизм та мужність захисників Батьківщини. А народ нашої країни завжди є і буде надійним тилом, і сьогодення це ще раз демонструє.
Поки звучать наші голоси – нас чує світ! Перемога незабаром!