Середа
20
квітня

МУЗИЧНИЙ УКЛІН ВИМУШЕНИНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ З МІСТА-ГЕРОЯ МАРІУПОЛЬ

   Ми продовжуємо проведення виїзних музичних програм для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли тимчасовий прихисток у Запоріжжі.

  20 квітня концерт провели для мешканців міста-Героя Маріуполь. Враховуючі складні обставини та важкий емоційний стан людей, які на власні очі бачили жахи війни, атмосфера концерту була дуже хвилюючою і трепетною. Кожна нота відгукнулася в серці та стала лікувальним бальзамом і підтримкою для поранених душ. Неймовірним емоційним впливом прониклись усі присутні, без винятку.

   Сильні голоси, щирість виконання, прекрасні пісні вселили надію на краще. Лауреат премії ім.І.Паторжинскього Українського фонду культури Юлія Якса разом з дітьми влаштувала імпровізовані танці. У кожному виступі відчувалось єднання, взаємоповага та розуміння. Українські пісні пролунали у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Поліни Гонтарь, Анастасії Литвин. Ведучий заходу – артист розмовного жанру Юлій Гаврилов підтримав глядачів морально.

    Усі присутні подякували артистам філармонії за чуттєве виконання, підтримку та активну громадянську позицію.

    Продовжуємо у тому ж дусі. Воля і мужність нашого народу здолає все і наші пісні обов’язково пролунають по всьому світові!