Четвер
14
квітня

МУЗИЧНА РАДІСТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ!

     Попри воєнний стан колектив Запорізької обласної філармонії продовжує творчу діяльність на  мистецькому  фронті та дбає не тільки про дорослих глядачів, але й про найменших - тих, хто потребує зараз особливої уваги.
     Так, 14 квітня  малят та дорослих - внутрішньо переміщених осіб з дітьми з м.Гуляйполе, м. Оріхів та м.Пологи, запросили до дивовижної країни казок. На всіх, хто із задоволенням завітав на "Мультконцерт", чекали зорепад чудових пісень, активні ігри, а також неймовірні номери оригінального жанру. А створили піднесений настрій улюблені артисти філармонії: провідний майстер сцени Поліна Гонтарь, лауреат міднародних конкурсів Анастасія Литвин та артист академічного козацького ансамблю "Запорожці" Тарас Максименко.    Світом магії зачарувала присутніх член Міжнародної асоціації ілюзіоністів, учасниця телевізійного талант-шоу "Україна має талант" Марина Євченко.  Ведучий заходу - веселий, кмітливий Капелюшник у виконанні артиста розмовного жанру Юлія Гаврилова подарував гарний настрій малятам. Яскраві костюми, живий вокал та оригінальні авторські руханки додали діточкам посмішки  та віру в те, що у нас все буде добре!
    Щодня до Запоріжжя приїжджають сотні сімей, які рятуються від війни. Майже кожен четвертий з евакуйованих - дитина, тому дуже важливо допомогти їм хоч трохи забути жахіття, які вони пережили. Тож,  концертні програми для дітей зараз вкрай необхідні.
      Піснею, музикою, увагою, турботою  продовжуємо робити життя діточок світлішим.  Працюємо разом  заради Перемоги України!