Четвер
31
березня

РАЗОМ ДОПОМАГАЄМО, РАЗОМ ПЕРЕМАГАЄМО!

РАЗОМ ДОПОМАГАЄМО, РАЗОМ ПЕРЕМАГАЄМО!

Після вимушеної перерви у роботі, пов'язаною з повномасштабною війною в Україні, творчі колективи та артисти Запорізької обласної філармонії повертаються до мистецького життя.

Основна зброя артиста – це музика, слово, пісня. Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Черногора, академічний симфонічний оркестр під орудою диригента – лауреата міжнародних конкурсів Надії Другової, джаз-квартет під керуванням Юрія Крюкова, артисти та солісти філармонії приступили до підготовки нових музичних програм для вимушених переселенців та захисників країни. В такий спосіб ми прагнемо подарувати тепло своїх сердець, вселити надію, що життя триває і Перемога буде за нами.

Філармонія продовжує працювати в умовах воєнного стану, адже у всіх нас є спільна мета - Перемога. Самі мужні працівники філармонії вступили до лав територіальної оборони, ті, хто залишилися в тилу - всіляко підтримують воїнів ЗСУ, займаються волонтерською діяльністю, шиють Державні Прапори України, проводять збір необхідних речей для людей, які були вимушені покинути свої домівки через бойові дії, плетуть маскувальні сітки, виготовляють маск- шапки «кікімори» та багато іншого.

Мистецький заклад розширив свою діяльність і наразі працівниками філармонії виготовлено понад 15,0 тис. смачних домашніх пиріжків. Щоденно ці смаколики відправляються воїнам ЗСУ і захисникам територіальної оборони, до військового шпиталю та переселенцям.

Дружній колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою вірить у міць наших захисників та всіляко їх підтримують, адже вони наразі на передовій виборюють єдність України, суверенітет держави, волю і щасливе мирне майбуття своєї країни! Ми впевнені, що Перемога буде незабаром! Все буде Україна!