Субота
26
березня

Вітаємо з ювілеєм балетмейстра-постановника академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці" Олега Кравця

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро вітає балетмейстра-постановника академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці" Олега Кравця!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого Ювілею!

Ви - справжній корифей своєї справи, гідно продовжуєте традиції українського народу. Ваш життєвий досвід, мудрість і виваженість є взірцем для наслідування молодому поколінню. Танцювальний калейдоскоп постановок академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці" захоплює і вражає. Вам притаманний яскравий і самобутній талант, ніби сама Богиня танцю Терпсіхора великодушно благословила Вас на успіх, визнання та славу. Вам підкорюється неповторне, колоритне і барвисте мистецтво танцю, яке пронизане любов'ю до Батьківщини, Соборної і Незалежної.

Дякуємо за Ваш талант та невтомну роботу! Нехай Ваша творчість і надалі не знає кордонів, проходить від серця до серця, єднаючи людей в ім’я мистецтва та добра. Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги та радості, щастя, успіхів, добробуту, життєвих гараздів та мирного неба.