Середа
23
березня

23 березня колектив Запорізької обласної філармонії долучився до Всеукраїнської акції "Вільне небо"

23 березня колектив Запорізької обласної філармонії долучився до Всеукраїнської акції "Вільне небо", яка розпочалася у Києві на Майдані Незалежності. До творчого марафону на підтримку українського народу із закликом Президента України Володимира Зеленського "Закрити небо - free sky - вільне небо" - вже приєдналися музиканти Одеської Національної опери, артисти Львова, Дніпра, Харкова, Чернівців та Тернополя.
У козацькій столиці України, у центрі державності країни, де Хортиця оповита легендами про волю та славу українського народу, всі ми розуміємо, як важливо зберегти та захистити нашу любу Україну. Ми благаємо закрити небо, урятувати країни Європи та всього світу від агресора. І зробити це треба негайно, бо завтра така ж біда може прийти до будь-якої європейської держави.
Державний гімни України, "Palladio" Карла Дженкінса та Марш козацької слави прозвучали у концертному залі ім. М.І. Глінки у виконанні академічного симфонічного оркестру під орудою лауреата міжнародних конкурсів - диригента Надії Другової. У акції взяли учать академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці", під керуванням художнього керівника, головного хормейстра, заслуженого артиста України Сергія Черногора, та працівники філармонії.
Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою звертається до світової спільноти, усіх небайдужих людей зі здоровим розумом та щирими серцями; тих, хто має дітей та онуків; тих, хто мріє про мир та світле майбутнє; тих, хто може зупинити війну - станьте на стороні Добра та Мудрості, Миру та Злагоди - закрийте небо над Україною! Free sky!
Мистецький марафон у Запоріжжі відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агенства України з питань мистецтва та мистецької освіти та Запорізької обласної військової адміністрації.
Тільки разом ми обов'язково переможемо, бо козацькому роду нема переводу!
#FREESKY

Медіа