Субота
12
березня

Допомагаємо – перемагаємо! Разом до Перемоги!

Працівники Запорізької обласної філармонії об’єднались для збору і надання гуманітарної допомоги переселенцям та внутрішньо переміщеним особам, які були евакуйовані із зони бойових дій до м.Запоріжжя.
У цей важкий час робимо для країни усе можливе. Кожен із нас має долучитися до волонтерської роботи та працювати на спільну мету – знищення зла, яке прийшло до нас.
Працівниками Запорізької обласної філармонії переведено на підтримку територіальної оборони м.Запоріжжя понад 80,0 тис. грн, з особистих рахунків постійно переводяться кошти на підтримку воїнів ЗСУ та діяльності волонтерських організацій.
Від щирого серця та з вірою у нашу Перемогу працівники філармонії зібрали та передали для воїнів ЗСУ, захисників територіальної оборони м.Запоріжжя та внутрішньо переміщених осіб, які були евакуйовані із зони бойових дій до м.Запоріжжя, продуктові набори, ліки, теплий одяг, білизну, подушки, ковдри та інші речі першої необхідності.
В умовах сирен та евакуації, у відповідь на повномасштабне вторгнення працівники філармонії не розбіглися і не сховалися, а згуртувалися і продовжують плести маскувальні сітки та надавати посильну допомогу.
Кожен із працівників філармонії вносить свій щирий внесок у спільну мету – нашу Перемогу!
Так, артистка академічного симфонічного оркестру Марія Перкова працює у волонтерському кол-центрі, соліст філармонії Богдан Хижняк разом із красунею-дружиною Юлією на власному авто співпрацюють з волонтерами, солістка філармонії Поліна Гонтарь разом із сім’єю допомагає захисникам територіальної оборони.
Волонтерський центр Запорізької обласної філармонії очолює директор-розпорядник, заслужений працівник культури України Тетяна Тіліс, значну допомогу надають директор-розпорядник академічного симфонічного оркестру Микола Петюк, керівниця художнього відділу Оксана Герман, артистка академічного симфонічного оркестру Агнес Чекаліна, провідний технічний редактор Андрій Юрченко, начальник технічного відділу Олег Гойденко, контролер квитків Наталія Борисенко, водій Олександр Гуцов та багато інших.
Уся діяльність обласної філармонії у складних умовах сьогодення координується генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою, яка щиро вдячна колективу за згуртованість, витримку, активну громадянську позицію та міць духу.
Бо разом – ми сила! Ми – українці! Це – наша країна! І Перемога буде за нами! Слава Україні! Героям Слава!

Галерея зображень