Неділя
20
лютого

ЯНГОЛИ У НАШИХ СЕРЦЯХ

20 лютого в Україні встановлено пам'ятний день, в який вшановується подвиг учасниківРеволюції гідностіта увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Цього дня концертною програмою «Янголи Небесної Сотні» творчий колектив Запорізької обласної філармонії вшанував пам'ять учасників трагічних подій на майдані Незалежності у Києві та подвиг патріотів-українців, які назавжди увійшли в історію як Герої Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання та композицією «Плине кача» присутні у залі віддали шану нашим мужнім співвітчизникам, які віддали життя за свободу й незалежність України. А далі – зі щирою вдячністю за неоціненний подвиг героїв сучасності та з вірою у світле майбутнє прозвучали музичні композиції у виконанні академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Черногора та провідних солістів філармонії: Юлії Якси, Володимира Галіченка, Поліни Гонтарь, Богдана Хижняка, Анастасії Литвин та інших.

          У виконанні артистів філармонії лунали інструментальні композиції, вокальні твори, сповнені любові та поваги до справжніх патріотів і рідного краю. В проникливе та емоційне виконання артисти вклали вдячність і шану до вічного подвигу людей, які ціною власного життя змінили історію держави. Словами щирої вдячності ведучі програми Анна Миронова і Юлій Гаврилов згадали тих, хто без страху пожертвував собою в ім’я кращого життя для всіх майбутніх поколінь українців. Янголи Небесної Сотні завжди залишаться у наших серцях. Герої не вмирають!