Середа
16
лютого

ГЕНІАЛЬНИЙ МОЦАРТ

Вольфганг Амадей Моцарт – одна з найшанованіших і найзагадковіших постатей музичного світу. Про його життя існує чимало фактів і безліч питань, які й досі викликають інтерес у публіки. Музика Моцарта універсальна. Чистота, свобода, божественна простота, яка, можливо, і є найвищим ступенем віртуозності - ці якості роблять музику геніального композитора доступною недосвідченому слухачеві та вражають знавців.

16 лютого у Запорізькій обласній філармонії в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» відбулася прем'єра концертної програми «Легенди про генія. В.А. Моцарт».

Цього вечора слухачі насолоджувалися чудовими композиціями відомого австрійця у кращих виконаннях, почули найпоширеніші легенди про генія та дізналися, які з них правдиві.

Звичайно, осягнути весь музичний доробок Моцарта за обмежений час концерту неможливо, але артисти зуміли донести до слухачів різні жанри творчості композитора. Прекрасні твори митця гостям концерту подарували віртуозні артисти філармонії Юлія Якса (сопрано), Микола Квєтков (тенор), Тетяна Лаврик (сопрано), Вікторія Шестакова (сопрано), Євген Ковалевський (тенор), Володимир Галіченко (скрипка), Світлана Зеленська (фортепіано), Іоланта Дамаскіна (фортепіано), Євгенія Величко (фортепіано) під творчим керуванням музичного керівника філармонії Оксани Гопки.

Чудові пізнавальні історії про життя і творчість Моцарта у виконанні Анни Миронової додали концерту цікавинки й особливого настрою.

Концерт пройшов у світлій атмосфері елегантності, подарувавши слухачам натхненний настрій і свято вишуканої музики.

Дорогі глядачі! Повідомляємо, що наступні концертні програми творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» на прохання глядачів починатимуться о 18.00.

Тож, зустрічаймося 23 лютого о 18.00!