Понеділок
10
січня

МЕГА - ШОУ ВІД ФІЛАРМОНІЇ

У новорічно-різвяні свята усі діти та дорослі отримали музичні подарунки та занурились у дивовижну атмосферу святкового настрою в концертному залі ім. М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії.У прикрашеній колонній залі всі охочі мали змогу сфотографуватися біля креативних новорічних фотозон, справжньої красуні Ялинки та з улюбленими казковими героями.

Всього було проведено 24 новорічно-мистецьких заходи, з них 19 для дітей, які відвідали понад 7 тис. глядачів міст, районів Запоріжжя та ближніх областей. Велика увага приділялась обслуговуванню на пільгових умовах дітей з багатодітних родин, дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки, вихованців будинків-інтернатів, дітей з сімей переселенців та учасників АТО/ООС, родин військовослужбовців, бійців військових частин, працівників Національної поліції, територіальних центрів соціальної підтримки, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Всього було обслуговано понад 1 тис. таких глядачів.

Естафету святкових заходів 19 грудня традиційно розпочали родинним фольклорним святом «До нашого дому Миколай іде» від артистів академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» під керівництвом заслуженого артиста України Сергія Черногора. Яскрава програма настільки вразила глядачів, що вони із великим задоволенням стали учасниками цікавого та веселого етносвята, на якому танцювали, підспівували, відгадували загадки і познайомились із історією походження свята та життям Святого Миколая.

Нескінченний хоровод дитячих новорічних вистав «ТиГРА Шоу» пройшов з 20 грудня по 9 січня. Це – розважальне дійство у стилі сучасних телевізійних проєктів. Довга кропітка робота по підготовці, яка розпочалась ще у вересні, дала свої гарні результати. Мультиплікаційні персонажі змінювали один одного, як у калейдоскопі бажань. Номери вражали, а сюжет захоплював. Діти активно приймали участь у виставі. Щира радість в очах та усмішки на обличчях дітей і їх батьків ще раз переконали, якою великою справою є дарувати один одному любов, доброту та піднесений настрій.

Не тільки дітям, а й дорослим у житті потрібна казка, тому в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» 22 грудня та 5 січня джаз-квартет під керуванням Юрія Крюкова дарував меломанам «Різдвяний джаз». До програми увійшли популярні новорічні й різдвяні композиції зарубіжних авторів у оригінальних джазових обробках керівника ансамблю. У святковій програмі прозвучали запальні мелодії й відомі пісні. Чарівним вокалом слухачів підкорювали талановиті солістки філармонії, лауреати міжнародних конкурсів Поліна Гонтарь і Анастасія Литвин.

Кожна музична зустріч – це справжня феєрія емоцій! 24 грудня артисти філармонії разом із глядачами запалювали на концерті «Новорічний PartyFon». Популярні класичні твори у поєднанні з кращими новорічними хітами, сучасними піснями, джазовими композиціями та різдвяними колядками наповнювали присутніх позитивними емоціями та занурили у зимову містерію. Концерт вразив присутніх своєю вишуканістю, а артисти вкотре зачарували слухачів високим професіоналізмом.

Кращим музичним завершенням 2021 року став концерт «Музичний Голлівуд». 29 та 30 грудня академічний симфонічний оркестр подарував мешканцям і гостям міста музичну подорож до вершин кінематографу. Виконавці вражали й дивували, запалювали й жартували, а їх майстерність підкорила кожного гостя. За диригентським пультом – неперевершений Маестро Вячеслав Редя  та лауреат міжнародних конкурсів, справжня кінодіва Надія Другова. Прикрасили програму хореографічними номерами артисти Запорізького муніципального театру танцю, керівник – заслужений працівник культури України Лариса Неверова. Квитки були розкуплені заздалегідь, а концерт проходив при повному аншлазі, тому на багаточисленні прохання глядачів 14 січня 2022 року «Музичний Голлівуд» знову запалить зірки кіноекрану.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою бажає всім, щоб новий 2022 рік був щасливим, багатим і барвистим, мирним і яскравим, здоровим і чарівним та зігрівав любов’ю близьких і стовідсотковим позитивом!

До нових зустрічей у концертному залі ім. М.І. Глінки на наших яскравих концертних програмах!